• تلفن تماس:

    031-52432323 و 52432331-031

  • پست الکترونیک:

    info@sh-sedehlenjan.ir

این برنامه به مناسبت ۱۴ تیرماه بزرگداشت روز قلم با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر، جمعی از مسئولین، شاعران ، نویسندگان ، اهل قلم و  علاقه‌مندان در سالن اجتماعات شهرداری سده لنجان برگزار شد.

حمید شهبازی شهردار سده لنجان گفت : برگزاری شب شعر طنز  «تیر باران قلم» برای ایجاد نشاط و شادی در میان شهروندان شهر سده لنجان برپا شده که بنا داریم این قبیل برنامه ها را در دهه امامت و ولایت ادامه دهیم.

شهردار سده لنجان  با تبریک ۱۴ تیرماه روز قلم و گرامیداشت روز شهرداریها و دهیاریها افزود: برگزاری مراسم ها، جشنواره‌ها ، شب شعر و برنامه‌هایی با موضوع ایجاد نشاط و شادکامی در جامعه به همراه حفظ ارزش‌ها و تعالی اخلاقی و معنوی جامعه، می‌تواند به ایجاد نشاط و سلامت اجتماعی یاری رساند.

مجتبی شریفی عضو شورای اسلامی شهر سده لنجان اظهار داشت : تاثیر شعر بر تربیت و سمت و سو دهی صحیح یک جامعه دارای اهمیت است و وادی هنر و بویژه شعر می تواند باعث ایجاد تحولات مثبت اجتماعی شود.

وی با بیان اینکه : نقش هنر خاص تر از شعر در پیشرفت و توسعه هر جامعه می تواند تاثیرگذار باشد افزود: نگاه مدیریت شهری سده لنجان به حوزه فرهنگ و هنر نگاهی کوتاه مدت و موقت نیست بلکه نگاه به این حوزه از جنس تاثیرگذاری و در حقیقت راهبردی است.

شب شعر طنز «تیرباران قلم» که به همت  شهرداری و شورای اسلامی، انجمن ادبی باران ، ارغوان و با حضور شاعران برجسته طنزپرداز کشور در سالن اجتماعات شهرداری سده لنجان برگزار شد، با اجرای موسیقی و شعرخوانی ادامه یافت.

در این برنامه فرهنگی که با حضور شاعر طنز پردار کشور سرکار خانم زهرا دری سده ، شاعران محلی و طنز پردازان کشوری همراه بود شاعران به بیان اشعار خود در قالب طنز اجتماعی پرداختند و گروه موسیقی محلی نیز به اجرای موسیقی  پرداخت. همچنین تعداد 15 شاعر از آثار خود در این شب شعر رونمایی نمودند.

ر وابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سده لنجان