• تلفن تماس:

    031-52432323 و 52432331-031

  • پست الکترونیک:

    info@sh-sedehlenjan.ir

دیدار مدیریت شهری سده لنجان با رئیس  دادگستری و دادستان شهرستان لنجان

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سده لنجان با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان لنجان

به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه و تقدیر از زحمات همه عزیزان زحمتکش در این حوزه از زحمات و تلاش‌های مجموعه دادگستری و دادسرای انقلاب شهرستان لنجان قدردانی کردند .

حمید شهبازی شهردار سده لنجان در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر حادثه هفتم تیر و شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی و 72 تن از یاران باوفایش و نکوداشت هفته قوه قضائیه گفت : قوه قضائیه حافظ امنیت و آرامش مردم است .

شهردار سده لنجان خدمات صادقانه مجموعه دادگستری را ارزشمند توصیف نمود و افزود : مسئولان دستگاه‌های قضایی تلاشگران عرصه عدالت هستند و وجود تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب آرامش و آسایش در جامعه خواهد شد.

وی گفت: همکاری‌های بسیار نزدیک مجموعه دادگستری شهرستان با شهرداری در راستای اجرای قانون بسیار اثرگذار بوده است و همواره این دو مجموعه کمک‌حال هم برای احقاق حقوق مردم بوده‌اند.

شهبازی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های مجموعه‌ی دادگستری شهرستان بیان داشت: امیدواریم که خداوند همواره توفیق خدمت‌رسانی به مردم را به ما عطا کند و همه‌ی ما را در مسیر عدالت بی‌بدیل مولای متقیان حضرت علی (ع) قرار دهد.

وی افزود با توجه به مراجعه شهروندان شهر سده لنجان به دفاتر خدمات قضایی و ایجاد مشکلات رفت و آمد و هدر رفت وقت مردم شهر سده لنجان ، خواستار راه اندازی دفتر خدمات قضایی در شهر سده لنجان شد

شهردار سده لنجان با بیان اینکه یکی از مطالبات بحق شهروندان ایجاد دفتر خدمات قضایی در شهر سده لنجان است افزود شهرداری و شورای اسلامی آمادگی لازم جهت همکاری و مشارکت در راه اندازی دفتر خدمات قضایی شهر سده لنجان را دارد .

مجتبی ادیبی رئیس شورای اسلامی شهر سده لنجان  نیز  در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه و قدردانی از زحمات ، تعامل و همکاری رئیس دادگستری و دادستان شهرستان با شورای اسلامی شهر و شهرداری اظهار داشت : مجموعه شورا و شهرداری در تمام بخش‌ها همگام با دادگستری بوده و تمام همت خود را برای حل‌وفصل معضلات این شهر انجام خواهند داد .

وی بابیان اینکه هفته قوه قضائیه فرصتی است مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در دستگاه قضا اظهار داشت: یقیناً کار و تلاش در مسیر عدالت‌گستری و احقاق حق خدمتی ارزشمند و فعالیتی الهی است که مسئولان و کارکنان دستگاه قضا انجام می‌دهند.

گفتنی است در این دیدار داوود خوشنویس رئیس دادگستری و داوود میرباقری شفیعی دادستان شهرستان لنجان نیز در سخنانی ضمن قدردانی از حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار سده لنجان ، از همکاری و تعامل بسیار خوب مجموعه شهرداری  و شورای اسلامی شهر تقدیر وتشکر کردند .همچنین در این دیدارها پیرامون برخی مسائل و مشکلات شهر نیز تبادل‌نظر صورت گرفت.

 

IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG