• تلفن تماس:

    031-52432323 و 52432331-031

  • پست الکترونیک:

    info@sh-sedehlenjan.ir

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سده لنجان جواد زارعی سرپرست شهرداری به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر از سطح شهر بازدید کردند.

این بازدید با هدف بررسی مشکلات سطح شهر، پروژه های در دست اقدام و گفتگو با شهروندان جهت رسیدگی به مسائل و مطالباتشان برگزار شد.

برپایه این گزارش، مدیریت شهری ضمن بررسی و رصد سطح شهر، راهکارها و راهنمایی های لازم را جهت رفع مشکلات موجود ارائه نمود.

مجتبی ادیبی رئیس شورای اسلامی شهر سده لنجان در این بازدید گفت : مجموعه شورا اسلامی شهرو شهرداری به دنبال ایجاد رفاه و آسایش شهروندان هستند و هدف ما این است تا با تلاش، حضور مستمر و پیگیری های مداوم پروژه هایی که در پیشرفت و آبادانی شهر نقش مهمی ایفا می کنند در کوتاه ترین زمان افتتاح و به بهره برداری برسند .

وی در حاشیه  این بازدید تاکید کرد  : در اجرای پروژه ها رعایت کیفیت خیلی برای ما اهمیت دارد و امیدوارم پروژه های شهری هر چه سریع تر به بهره برداری برسد تا امکان استفاده شهروندان عزیز از خدمات شورا و شهرداری فراهم گردد .

رئیس شورای اسلامی شهر  با بیان اینکه تداوم بازدیدها می تواند انگیزه مدیران را در راستای خدمت رسانی بهینه به عموم شهروندان گرامی ارتقا بخشد،افزود  : شورا و شهرداری به دنبال توزیع عادلانه امکانات در کلیه محله های شهری هستند و با توجه به اینکه انتظارات شهروندان از شورا و شهرداری زیاد است باید همسو با مطالبات مردم حرکت خود را شتاب ببخشیم

جواد زارعی  بر طرح های عمرانی سطح شهر و نحوه اجرای هر یک را یکی از اهداف بازدیدهای میدانی عنوان و تصریح کرد: شهرداری سده لنجان با پشتیبانی و حمایت شورای اسلامی شهر تمامی پروژه های عمرانی و خدماتی  در حال اجرای سطح شهر را با سرعت پیش خواهد برد .