• تلفن تماس:

    031-52432323 و 52432331-031

  • پست الکترونیک:

    info@sh-sedehlenjan.ir

شهردار سده لنجان از اجرای طرح استقبال از بهار در آستانه سال جدید خبر داد و گفت: شهرداری با اجرای چندین ویژه برنامه به پیشواز بهار می رود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سده لنجان ،حسین ناظم الرعایا افزود: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و فرا رسیدن عید نوروز ستاد استقبال از بهار در شهرداری تشکیل شده تا شهر را برای استقبال از بهار آماده کنند.

وی تصریح کرد : شهرداری سده لنجان با تمام توان در حال آماده سازی شهر برای ورود به سال جدید است و در این باره با هنرنمایی خاص سفره های هفت سین در ورودی ، خروجی و مبادین اصلی شهر برپا خواهیم کرد.

شهردار سده لنجان از آغاز طرح زیبا سازی شهر خبر داد و یادآور شد:

اغاز نهضت آسفالت سطح شهر ، کاشت نهال و گل و گیاه بهاری در سطح شهر، رنگ آمیزی جداول و لکه گیری آسفالت خیابانها و معابر، تنظیف و آماده سازی پارک ها نیز آغاز شده است.


شهردار سده لنجان همچنین به آماده سازی و نظافت نمازخانه ها ، پارکها، سرویس های بهداشتی اشاره کرد و گفت: نیروهای شهرداری در شیفت بندی مختلف و نیز واحدهای موتوری و آتش نشانی برای ارائه خدمات در ایام نوروز در آمادگی کامل هستند.

ناظم الرعایا با بیان اینکه تلاش می شود با ایجاد نشاط و شادابی به استقبال بهار برویم گفت: نور پردازی ورودیهای شهر نصب المان و ... در دستور کار شهرداری قرار گرفته است .

وی مدیریت امور شهری را از وظایف ذاتی شهرداری دانست و گفت: به خاطر رفاه حال شهروندان حفاری در این شهر تا 15 فروردین ممنوع است و با عوامل متخلف برابر مقررات برخورد خواهد شد.