• تلفن تماس:

    031-52432323 و 52432331-031

  • پست الکترونیک:

    info@sh-sedehlenjan.ir

در دیدار مدیریت شهری سده لنجان با مدیر جدید آموزش و پرورش مطرح شد : همکاری بین ادارات کلید واژه ی بسیار مهمی است/ لزوم همکاری همه ادارات و جدیت در بحث آموزش شهروندی/ آموزش و پرورش در برخی مسائل با شورای شهر مشورت کند / تخصص و تعهد دو بال قوی مدیریت هستند

نشست مدیریت شهری سده لنجان با مدیر آموزش وپرورش برگزار شد.

در این دیدار ابتدا مدیریت شهری سده لنجان نقطه نظرات خود را پیرامون آموزش و پرورش، شهرداری و شیوه همکاری خصوصا مشکلات فضای آموزشی و بحث آموزش شهروندی بیان کردند.

رئیس شورا اسلامی : هر کار فرهنگی و اقدامی که در جهت آموزش شهروندی باشد قطعا باید با همکاری و تعامل با آموزش وپرورش باشد.

حمید رضا ادیبی رئیس شورای اسلامی شهر سده لنجان در ابتدای این جلسه اظهار داشت: از زحمات مدیر سابق آموزش وپرورش تشکر و به مدیر جدید خوش آمد و انتصاب وی را تبریک عرض می نمایم.

وی عمده مشکلات آموزش و پرورش را در شهر سده لنجان کمبود فضای آموزشی، رفع مشکلات حقوقی جهت تهاتر اراضی و همکاری در ساخت مدارس جدید ابراز داشت: مدیریت شهری سده لنجان آماده ی هر گونه همکاری و تعامل با آموزش وپرورش در جهت حل مشکلات خصوصا در بحث فرهنگی است.

این عضو شورا که از فرهنگی شهرسده لنجان نیز می باشد در پایان صحبت های خود گفت: هر کار فرهنگی و اقدامی که در جهت آموزش شهروندی باشد قطعا باید با همکاری و تعامل با آموزش وپرورش باشد

 شهردار سده لنجان : یکی از رسالت‌های مدیریت شهری اقدامات فرهنگی است

حسین ناظم الرعایا شهردار سده لنجان ضمن تبریک انتصاب مدیریت جدید آموزش‌وپرورش و تقدیر از زحمات مدیریت سابق این اداره گفت:خوشحالیم که یکی از افراد بومی شهرستان که آشنا به مسائل فرهنگی و آموزشی شهرستان است به‌عنوان مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان منصوب‌شده است که این موضوع پشتوانه قوی برای موفقیت در این حوزه است .

شهردار سده لنجان یکی از رسالت‌های مدیریت شهری را اقدامات فرهنگی عنوان کرد و اظهار کرد: اقدامات فرهنگی مدیریت شهری مکمل اقدامات آموزش‌وپرورش است . امیدواریم با مدیریت شما نیز این تعاملات و همکاری‌ها مستمر و بیشتر از قبل باشد .

وی عنوان کرد: همکاری بین بخشی از ادارات کلید واژه ی مهمی است که در صورت تحقق خیلی از مشکلات اداری شهرستان حل می شود و انتظار داریم آموزش و پرورش و شهرداری بتوانند در این زمینه همکاری خوبی داشته باشند.

ناظم الرعایا در پایان صحبت های خود گفت: شهرداری سده لنجان آمادگی دارد برنامه ها و برای حل مشکلات خصوصآ در بحث مسائل فرهنگی همیار آموزش وپرورش باشد.

 

نائب رئیس شورای اسلامی : با توجه به اینکه اعضای شورای شهر نماینده مردم هستند انتظار داریم در برخی مسائل نقطه نظرات آن شنیده و با آنها مشورت شود.

مجتبی ادیبی نائب رئیس شورای اسلامی با بیان این نکته که اعضای شورای شهر نماینده مردم در پارلمان شهری هستند تصریح کرد: با توجه به اینکه اعضای شورای شهر نماینده مردم هستند انتظار داریم در برخی مسائل نقطه نظرات آن شنیده و با آنها مشورت شود.

وی ادامه داد مشکلات فرهنگی جامعه و شهر فقط از طریق کار فرهنگی و تعامل آموزش وپرورش با شهرداری و شورای شهر ممکن است.

عضو شورای اسلامی : ازمزایای انتصاب مدیران بومی این است که به محیط کارشان آشنایی کامل دارند

سهراب براتی عضو شورای اسلامی شهر سده لنجان نیز ضمن تبریک انتصاب آقای اسماعیلی به‌عنوان مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان گفت: ازمزایای انتصاب مدیران بومی این است که به محیط کارشان آشنایی کامل دارند، دلسوز مردم هستند و از توانایی‌هایشان، نفوذ کلام و نفوذ قدرتشان در جهت منافع عموم استفاده می‌کنند. مدیران بومی به دلیل آگاهی و دلسوزی که به شهر خود دارند باعث پیشرفت آن شهر می‌شوند.

 بر اساس این گزارش، اسماعیلی مدیر آموزش وپرورش بعد از شنیدن صحبت های شهردار و اعضای شورای شهر ضمن تقدیر از حضور آنان اظهار داشت: ترکیب فعلی شورای شهرسده لنجان با توجه به اینکه چهار عضو آن از جامعه فرهنگیان می باشد ترکیب مناسبی است و قطعا نگاه فرهنگی بر شورای شهر سده لنجان نگاه غالبی است.

مدیر آموزش و پرورش : معتقدم که شورای شهر حلقه ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.

مدیر آموزش و پرورش همکاری و تعامل آموزش وپرورش و شورای شهر را اصل مهمی دانست و عنوان کرد: انتظار داریم و تلاش می کنیم این تعامل بیشتر هم شود تا بتوانیم بخشی از مشکلات فرهنگی را حل کنیم.

وی در ادامه صحبت های خود ابراز داشت: مردم به شما اعتماد کردند و در واقع اعضای شورای شهر عصاره ی مردم هستند پس باید بدانیم اکثر مردم به نحوی با آموزش و پرورش در ارتباط هستند و باید از نقطه نظرات شورای شهر استفاده کنیم.

وی افزود: توجه شما به بحث تعلیم و تربیت کار شورای شهر و شهردار را راحت تر می کند و مدیریت شهر را آسان تر و معتقدم که شورای شهر حلقه ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: تخصص و تعهد دو بال قوی مدیریت هستند که هر دو لازم و ملزوم همدیگر هستند و لازم است در برنامه ریزی ها و سپردن مدیریت ها به هر دو به یک اندازه توجه شود تا اداره ی امور راحت تر و علمی تر باشد

 

71.