• تلفن تماس:

    031-52432323 و 52432331-031

  • پست الکترونیک:

    info@sh-sedehlenjan.ir

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سده لنجان ،شهردار سده لنجان ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت : هرچه تعامل بین دستگاه ها بیشتر باشد مشکلات مردم آسان تر رفع خواهد شد.

حسین ناظم الرعایا  برگزاری  جلسات مشترک برای هماهنگی بیشتر دو نهاد (شهرداری و اوقاف ) را خواستار شد و به بیان مسایل و مشکلات فی مابین اشاره کرد و آمادگی کامل شهرداری را برای حل و فصل مسائل از قبیل کاربریهای مذهبی ، حمام دوقلو  و زمینهای اوقافی سطح شهر و مساجد متروکه را از جمله مسایل فی مابین اعلام نمود.

در این نشست همچنین اعضای حاضر در جلسه خواستار تعامل بیشتر دو نهاد شدند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان در این جلسه گفت: مسئولیت در واقع دفاع کردن از حق مردم است و انصافا، مدیریت شهری سده لنجان به خوبی از عهده این مسئولیت بر آمده است.

وی احیای موقوفات، حفظ و نگهداری موقوفات را اولویت های اصلی این دستگاه دانست و افزود: برای مرتفع کردن مشکلات در حوزه موقوفات و بقاع متبرکه نیازمند همکاری سایر نهادها، دستگاه های فرهنگی و اجرایی این شهرستان از جمله شهرداری و شورا هستیم.

حجت الاسلام صادقی امام جمعه شهر سده لنجان نیز با اشاره به اینکه ما همه از مردم هستیم افزود: وقتی مسئولیت می پذیریم بایستی از مردم و حق آنان حمایت و حراست کنیم.

وی با اشاره به ضرورت تعامل و همکاری بین ادارات و نهاد های شهر ،  اظهار داشت : همه نهاد ها وادارات بایستی با هم و دست به دست هم ، در کنار شورا و شهرداری شهر مان را بسازیم . به تنهایی شهر ساخته نمی شود.

 در این دیدار که با حضور کارشناسان هر دو اداره برگزار گردید در مورد موقوفات شهرسده لنجان بحث و تبادل نظر گردید.