• تلفن تماس:

    031-52432323 و 52432331-031

  • پست الکترونیک:

    info@sh-sedehlenjan.ir

معاون شهردار سده لنجان با اشاره به برگزاری اولین جلسه ستاد استقبال از بهار 99 شهرداری سده لنجان گفت: با کاشت 2500 اصله نهال به استقبال بهار میرویم..

به گزارش  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سده لنجان حمید رضا ابراهیم کرمانی معاون شهردار سده لنجان

با اشاره به برگزاری اولین جلسه ستاد استقبال از بهار 99 شهرداری سده لنجان اظهار کرد:

 تشکیل ستاد استقبال از بهار بسیار مهم است چرا که طبق سنوات گذشته این ستاد باید در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان و ایجاد چهره‌ای زیبا و دلنشین در سطح شهر اقدامات لازم را انجام دهد

معاون شهردار سده لنجان افزود: نخستین اقدام ستاد استقبال از بهار توجه به زیباسازی هر چه بیشتر شهر است که از ابتدای بهمن ماه با افزایش تعداد اکیپ‌های خدمات شهری، فضای سبز، فنی و عمران ارائه خدمات در سطح شهر به صورت ویژه انجام می شود و در ایام تعطیلات نوروز هم این خدمت‌رسانی ادامه دارد.

کرمانی تصریح کرد: در نظر داریم با کاشت 2500  اصله نهال ، به استقبال از بهار برویم که با برنامه ریزی صورت گرفته، در زمان مشخص و در فضاهای تعیین شده استفاده می شوند.

معاون شهرداربا اشاره به برنامه‌های شهرداری در استقبال از فصل بهار، در خصوص اقدامات در دست اجرای این شهرداری، افزود: طبق روال هرساله هرس درختان سطح شهر با هدف حل مشکلات شهری و آفت‌زدایی در حال انجام است.

معاون شهردار سده لنجان با اشاره به آمادگی فضای سبز شهر در راستای استقبال از نوروز، افزود: تدارک کاشت نزدیک به 2500 اصله نهال در سطح شهر سده لنجان از بهمن ماه سال جاری دیده شده است ..

کرمانی تصریح کرد: این شهرداری در خصوص روشنایی پارک‌ها، وضعیت آب‌نماها، نظافت وسایل بازی و ورزش پارک‌ها، سرویس بهداشتی عمومی ضمن نظارت به تعمیر و بهسازی آنها پرداخته است

وی ادامه داد: در حوزه درختکاری در دو زمینه واکاری محل‌هایی که درختان ، از بین رفته و مناطقی که نیاز به کاشت دارند اقداماتی انجام می‌گیرد