• تلفن تماس:

    031-52432323 و 52432331-031

  • پست الکترونیک:

    info@sh-sedehlenjan.ir

نشست مشترک مهندس یونسی معاون فرماندار با مدیریت شهری سده لنجان و جمعی از مسئولین اجرایی در خصوص بررسی و رفع مشکلات مسسکن مهر سده لنجان در دفتر شهردار برگزار شد.

مهندس یونسی معاون فرماندار لنجان با اشاره به ساماندهی بخشی از مسائل مسکن مهر، گفت: حل مشکلات باقی مانده مسکن مهر شهر سده لنجان نیازمند همکاری‌های بین بخشی است.

‌به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سده لنجان ، محسن یونسی در جلسه برنامه ریزی و بررسی مشکلات مسکن مهر سده لنجان اظهار کرد: در بخش مسکن مهر شهر طی سال‌های گذشته مشکلاتی ایجاد شده که باید با همفکری برطرف شود.

وی افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی و اجتماعی ساکنان مسکن مهر باید اقدامات ویژه ای در جهت رفع مشکلات آنان صورت گیرد.

وی گفت: بخشی از مشکلات پروژه‌های مسکن مهر سده لنجان در سال گذشته ساماندهی شد ولی برخی مسائل نیز باقی مانده که نیازمند همکاری‌های بین بخشی است و با انجام به موقع آن موجبات رضایتمندی مردم فراهم می‌شود.

ناظم الرعایا شهردار سده لنجان نیز افزود: وقتی راهکارهای قانونی برای حل مشکلات وجود دارد، امورات باید بر اساس قانون و طبق روال پیش برود و قبل از مراجعه و پیگیری مردم باید خودمان نسبت به حل مشکلات اهتمام کنیم.

وی افزود: به منظور حل مشکلات این بخش باید همه دستگاه‌ها به موضوع مسکن مهر ورود کرده و در حد توان خود تعهداتی را قبول و کارهایی را انجام دهند.

حسین ناظم الرعایا تصریح کرد: شاید موضوع مسکن مهر در حیطه وظایف برخی دستگاه‌ها نباشد اما اگر مشکلات این بخش حل نشود گریبان گیر همه ادارات خواهد شد.

شهردار سده لنجان با بیان اینکه باید مشکلات انباشته شده طی چند سال گذشته را به سرعت برطرف کرد، افزود: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و فشارهایی که بر مردم وجود دارد، مسئولان دستگاه‌ها باید با خم کردن قانون و تفسیر آن به نفع مردم بخش عمده مشکلات را حل کنند.

این جلسه که با حضور معاون فرماندار، مدیریت شهری سده لنجان ،روسای اداره آب و فاضلاب ، برق ، بنیاد مسکن ، راه و شهرسازی ، هیئت مدیره مسکن مهر ، پیمانکار و نماینده شرکت مسکن مهر برگزار شد ، محسن یونسی مسکن مهر را جزء پروژه های پیشرو در کشور دانست در رسیدگی به مشکلات آن به عنوان بافت جدیدی از شهر تاکید کرد

در این جلسه هیئت مدیره مسکن مهربه بیان نظرات و پیشنهادات پرداختند و مقرر شد

راه و شهرسازی نسبت به جدولگذاری ، محوطه سازی ، آسفالت معابرو روشنایی معابراقدام نماید.

آبفای لنجان نسبت به اجرای پروژه فاضلاب کشی اقدام نماید.

در ادامه پیمانکار و شرکت مسکن مهر متهد شد نسبت به پیگیری و صدور اسناد به صورت تفکیکی اقدام نماید.

در پایان مهندس ناظم الرعایا افزود در صورتی که موارد فوق تکمیل و اجرا شد طی صورتجلسه مدیریت شهری سده لنجان نسبت به تحویل مسکن مهر اقدام و نسبت به خدمات رسانی اقدام خواهد کرد.

 

asas
sdsd
sede
sedehh
sedehhh
szszsz
xsxsxss