• تلفن تماس:

    031-52432323 و 52432331-031

  • پست الکترونیک:

    info@sh-sedehlenjan.ir

پنجم جمادی الاول سالروز ولادت حضرت زینب علیها السلام بنام روز پرستارنامگذاری شده است..

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، مهندس ناظم الرعایا شهردار سده لنجان به همراه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، سرپرست فرمانداری ومعاون سیاسی ، ائمه جمعه و جمعی از شهرداران با حضور در بخش های مختلف بیمارستان شهدای لنجان روز پرستار را به کلیه پرستاران حاضر در محل خدمتشان تبریک گفته و این روز بزرگ را گرامی داشتند.

شهردار سده لنجان در حاشیه این دیدار خاطر نشان کرد: نقش پرستاری در نظام سلامت کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین منزلت و جایگاه پرستار باید حفظ و مورد تکریم قرار گیرد

حسین ناظم الرعایا گفت: پرستاری تلفیقی از عشق و فداکاری و ایثارگری است. پرستاری شغلی است سراسر عشق و علاقه و کسی که عاشق خدمت کردن به مردم نباشد به هیچ عنوان نمی تواند در این حرفه مقدس دوام بیاورد. امیدواریم پرستاران با الگو گرفتن از رفتار و شخصیت والای حضرت زینب در همه مراحل زندگی خود، بهترین راه و روش زندگی را انتخاب کنند.

شهردار سده لنجان بیان کرد: پرستاران باید به خود افتخار کنند میلاد بانوی پرستار بزرگ عالم حضرت زینب کبری(س) در تقویم به نام پرستار نامگذاری شده است و یکی از مشاغلی که باعث جلب رضایت پروردگار و رسول خدا و آرامش بیماران می شود، شغل پرستاری است.