• تلفن تماس:

    031-52432323 و 52432331-031

  • پست الکترونیک:

    info@sh-sedehlenjan.ir

اولین جلسه هماهنگی برای تدوین و نگارش پیش نویس بودجه اجرایی سال 99 شهرداری سده لنجان با حضور شهردار، معاون ، رئیس شورا و کارکنان شهرداری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سده لنجان ،

حسین ناظم الرعایا شهردار سده لنجان در این جلسه با تاکید بر شرایط فعلی اقتصادی کشور و با توجه به میزان درآمدهای پایدار عنوان کرد: تنظیم و تدوین بودجه منطبق بر واقعیت ها و بر اساس نیاز سنجی های علمی و عملی و مطالعات کارشناسی و با اولویت در دستور کار قرار دادن تکمیل پروژه های نیمه تمام صورت پذیرد.

حسین ناظم الرعایا با اشاره به موقعیت شهرداری سده لنجان از لحاظ وسعت ، تعدد محلات ، تعداد پارک ها و نیاز آنها برای بهسازی و رسیدگی، تعداد بیشتر محلات کمتر برخوردار نسبت به مناطق دیگر و ضرورت رسیدگی و خدمات رسانی به شهروندان و ساکنین شریف این محلات و... خواستار تلاش و همکاری همه جانبه در تحقق و بالا بردن درآمدهای پایدار امسال در شش ماهه دوم برای اجرای فعالیت و اقدامات بهتر در سال 99 شد.

وی ضمن تاكيد بر مبحث تحقق یافتن اهداف درآمدی كه يكي از مهم ترين اولويت هاي شهرداري و لازمه دستيابي به عمران و آباداني شهري است ، گزارش های درآمدی ارائه گردید و همچنین تبادل نظر در خصوص نحوه تحقق بودجه سال 1399 و نیز تعیین اهداف و برنامه های سال آتی صورت پذیرفت .

مهندس ناظم الرعایا همچنین برای تدوین بودجه سال 99، بر ضرورت رعایت موازین شهرسازی، بکارگیری بیش از پیش اصول فنی در اجرای پروژه های عمرانی و ارائه راهکارهای کارآمد و موثر تاکید کرد و خواستار خلاقیت و نوآوری به همراه نگاه جامع به موضوع بودجه شهرداری و تلاش همه جانبه تمامی کارکنان شهرداری برای تحقق آن شد.

شهردار سده لنجان از حاضرین خواست در تنظیم و تدوین بودجه ای منطبق بر واقعیت ها و بر اساس نیاز سنجی های علمی و عملی، مطالعات دقیق کارشناسی صورت گیرد