• تلفن تماس:

    031-52432323 و 52432331-031

  • پست الکترونیک:

    info@sh-sedehlenjan.ir

برگزاری یادواره شهدا «آبروی محله» یکی از با ارزش‌ترین و تأثیرگذارترین فعالیت‌های فرهنگی است و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بدین معناست که راه و اهداف شهدا را خوب بشناسیم و آنرا ادامه دهیم.

 

1

طی سال‌های اخیر در تکریم مقام شهدا و  تعالی فرهنگ ایثار و شهادت ، آیینی ارزشی با رنگ و بوی ایثار و شهادت در محله های شهر سده شهر سده لنجان به همت  شهرداری و شورای اسلامی شهر و سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنجان و پایگاه های مقاومت برگزار می گردد که مورد استقبال مردم واقع شده است.

4

«کوچه‌هایمان را به نامشان کردیم که هرگاه آدرس منزلمان را می‌دهیم بدانیم از گذرگاه خون کدام شهید است که با آرامش به خانه می‌رسیم، ما آمده‌ایم تا بگوییم که فداکاری‌های شهیدان انقلاب در روح و باطن ما جای دارد و راه آنان هیچ‌وقت فراموش‌ نمی‌شود».

5

یادواره شهید والا مقام احمد خواجه گودرزی با هدف قدردانی از خانواده‌های شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و معرفی حماسه‌ها و فداکاری‌های شهیدان به نسل امروزی با عنوان «آبروی محله» با حضور فزماندار شهرستان ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سده لنجان ، فرماندهی انتظامی و فرماندهی سپاه ،اقشار مختلف مردم، خانواده‌های شهدا، یادگاران دفاع مقدس و مسئولان شهرستانی در مقابل خانه این شهید بزرگوار در خیابان توحید – پارک توحید برگزار شد.

9

ولایت مداری و حرکت در خط شهدا، همچون سدی محکم دشمن را از رسیدن به اهدافش ناکام بگذاریم.

 8

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سده لنجان