• تلفن تماس:

    031-52432323 و 52432331-031

  • پست الکترونیک:

    info@sh-sedehlenjan.ir

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سده لنجان

مدیریت شهری سده لنجان بهمراه فرماندار با حضور در خانواده شهدا و ایثارگران شهر سده لنجان یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی را گرامی داشتند.

براساس این گزارش، در این دیدارها که در شهر سده لنجان با  حضور خدامراد صالحی فرماندار ، مهندس ناظم الرعایا شهردار سده لنجان ، حمید رضا ادیبی رئیس شورای اسلامی شهر سده لنجان ، حسن پور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ، اعضای شورای اسلامی شهر سده لنجان و جمعی از مسئولین  برگزار شد، ‌شهردار سده لنجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی، بر تکریم و دلجویی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران تاکید کرد.

مهندس ناظم الرعایا در ادامه خانواده مکرم شهدا را از سرمایه‌های اجتماعی کشور برشمرد و اظهار داشت: والدین معظم شهدا که با تربیت مثال‌زدنی خویش، دلاورمردان و شیرزنانی برای دفاع از کیان اسلام و کشور تربیت کرده‌اند، حق زیادی بر گردن جامعه دارند و دیدار با این عزیزان و تکریم و دلجویی و رفع مشکلات این قشر یک تکلیف بر عهده همه مسئولان است.

حمیدرضا ادیبی رئیس شورای اسلامی شهر سده لنجان نیز عزت و اقتدار کشور در جهان را ناشی از مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت شهدا و ایثارگران و خانواده‌های سرافراز این افراد دانست و افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و مشاهده این صبر و صلابت، برای مسئولان روحیه بخش و امید‌آفرین است و مسئولان را به کار و تلاش بیشتر تشویق می‌کند.

خدامراد صالحی سرپرست فرمانداری شهرستان نیز گفت خانواده معظم شهدا انسان‌های محجوب و کم توقعی هستند ولی سرکشی به این خانواده‌ها و رفع مشکلاتشان باید در دستور کار مسئولان باشد

 وی افزود: امیدواریم لیاقت خدمت صادقانه به مردم شهرستان به ویژه خانواده شهدا را داشته و در این مسیر پاسدار آرمان‌ها و خون پاک و بر زمین ریخته شده این مجاهدان راه حق باشم.

شایان ذکر است در دیدارهای مسئولان با خانواده معظم شهدا، خاطراتی نقل شده و مشکلات خانواده ها مورد بررسی قرار گرفت و در پایان مسئولان با اهداء لوح سپاس، از خانواده شهدا تجلیل کردند.