• تلفن تماس:

    031-52432323 و 52432331-031

  • پست الکترونیک:

    info@sh-sedehlenjan.ir

شهردار سده لنجان خبر داد: پایان اسفندماه آخرین مهلت استفاده از تخفیف عوارض صدور پروانه های ساختمانی شهرداری سده لنجان است

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سده لنجان

مهندس ناظم الرعایا گفت: شهرداری سده لنجان بر اساس مصوبه شورای شهر و در راستای رونق صنعت ساختمان و حمایت از بازار ساختمان تا پایان نیمه اول اسفندماه 35% و تا پایان سال 30%  تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمانی در نظر گرفته است و این تاریخ قابل تمدید نیست.

وی با بیان اینکه شهرداری سده لنجان در حال تدوین برنامه هایی جهت ایجاد درآمدهای پایداراست، خاطرنشان کرد: پرداخت عوارض توسط شهروندان از جمله مهمترین منابع درآمدی شهرداری است.

شهردار سده لنجان با اشاره به ساماندهی مصوبات تخفیف عوارض گفت: در سال های گذشته به مناسبت های مختلف همچون دهه فجر شهرداری میزان تخفیف عوارض را افزایش می داد.

وی تاکید کرد: با توجه به برنامه ریزی انجام شده در خصوص میزان تخفیف عوارض تا پایان سال به غیر از مصوبات فعلی تخفیف عوارض دیگری اعمال نخواهد شد از این رو از شهروندان می خواهم که دریافت پروانه ساختمانی خود را به روزهای پایانی سال موکول نکنند.

وی ضمن اشاره به اینکه میزان تخفیف های ارائه شده در سال آینده به کمتر از ۲۰ درصد کاهش می یابد، عنوان کرد: شهروندان علاوه بر اینکه می توانند پس از دریافت پروانه ساختمانی اقدام به ساخت و ساز کنند، پس از دریافت این پروانه به مدت ۳ الی ۷ سال(طبق متراژ ساختمان) مهلت ساخت و ساز دارند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سده لنجان